Volvo XC40 1.5 T4 Recharge Inscription Expression | Verkocht
Bekijk RDW-VoertuigrapportSpecificaties
Modelinformatie
| Merk | Volvo |
| Model | XC40 |
| Type | 1.5 T4 Recharge Inscription Expression | Verkocht |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.712 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | L-273-KG |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand |
125.262 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| APK Datum | 10-06-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1477 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 211 Pk |
| Vermogen Kw | 155 Kw |
| Koppel | 265 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 2,1 l/100km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 307 - 335 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |