Kia Stonic 1.0 T-GDi MHEV DynamicLine Zeer nette auto!! trekhaak!!
Bekijk RDW-VoertuigrapportSpecificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | Stonic |
| Type | 1.0 T-GDi MHEV DynamicLine Zeer nette auto!! trekhaak!! |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.125 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
Voertuig
| Kenteken | P-167-ZD |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand |
32.273 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| APK Datum | 08-07-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 998 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 100 Pk |
| Vermogen Kw | 74 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,2 l/100km |
| Verbruik stad | 4,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 3,9 l/100km |
| CO2-emissie | 96 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering