Specificaties
Modelinformatie
| Merk | MG |
| Model | EHS |
| Type | 1.5 TGDI Luxury | PHEV | Camera | Carplay | |
| Modelreeks | 2021 - 2024 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | KGL-31-T |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 63.255 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 23-11-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1500 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 258 Pk |
| Vermogen Kw | 190 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 1,8 l/100km |
| CO2-emissie | 43 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 307 - 335 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Beschrijvingen
Algemene informatie
Merk: MG
Model: EHS
Type: 1.5 TGDI Luxury
Referentienummer: 106429
Aandrijving
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 37 liter
Actieradius: 52 km
Transmissie
Transmissie: 10 versnellingen, Automaat
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 18
Vooras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Lichtmetalen velgen; Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,9 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 446 kg
GVW: 2.196 kg
Afmetingen (LxB): 457 x 188 cm
Wielbasis: 272 cm
Accu
Accu: 17 kWh
Accu laadvermogen: 6.6 kW
Accu laadtijd: 4 uur
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 24 kWh/100km
Elektriciteitsverbruik in de stad: 28,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 43 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
100% Onderhouden: Ja (kwaliteitslabel aanwezig)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
-Geldige APK
-RDW leges - Afleverpakket (€ 595 meerprijs):
-12 maanden Bovag garantie
-Minimaal 1 jaar APK
-Onderhoudsbeurt volgens fabrieks schema
-Airco en Remvloeistofservice
-Eventueel vervangen distributieriem of andere slijtage delen
-Compleet schoongemaakt en gepoetst
-Minimaal 1/2 tank brandstof
-De zekerheid van Carteam Peerdeman
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
Overige informatie
Gemiddelde actieradius: 50
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze MG EHS. Het is een auto van het bouwjaar 2021. De elektromotor zorgt voor snel en traploos optrekken bij ieder stoplicht. Een van de vele voordelen van deze hybride auto. De hoogwaardige, lederen bekleding benadrukt de kwaliteit van deze MG. Deze MG EHS heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Scherpe bochten, pittige acceleraties? In de sportstoelen blijft u altijd in positie. Fun en functie wordt samengebracht in het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Tot de uitrusting van deze MG behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Alle ritinformatie en communicatie is gebundeld in één overzichtelijk digitale dashboard. Elk van de vier camera's op deze auto draagt bij aan het creëren van een onbelemmerd uitzicht van 360 graden rondom de auto. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Kop aan kont langzaam rijden: dan is afstand houden soms lastig. De file assistent helpt en zorgt automatisch voor veilige ruimte tot de voorligger. Ook als die tot stilstand komt. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Deze MG is voorzien van full map navigatiesysteem, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze MG bovendien dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Km stand: 63255
Onderhoudshistorie en Kilometer registratie aanwezig!
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
<---> Whatsapp nummer <--->: 0621300437 (bereikbaar van 8.00 tot 21.00 7 dagen in de week)
Voor de volledige foto reportage zie onze internetsite.
Let op dit is de meeneemprijs!
Afleverpakket € 595,-
Hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar APK, volledige BOVAG garantie, minimaal een halve tank brandstof en wordt de auto compleet gepoetst en schoongemaakt afgeleverd!
*Deze advertentie is met de grootst mogelijke nauwkeurigheid samengesteld, Kijk bij een bezichtiging altijd de opties na die voor u van invloed kunnen zijn op uw beslissing*
Financiering