Mitsubishi Outlander 2.4 PHEV Instyle I Aut. I Leder I Schuifdak I Camera I Navi I Carplay
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Mitsubishi |
| Model | Outlander |
| Type | 2.4 PHEV Instyle I Aut. I Leder I Schuifdak I Camera I Navi I Carplay |
| Modelreeks | sep 2018 - dec 2021 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.855 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | XL-045-V |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand |
157.159 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Leder |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | 18-06-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 2360 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 224 Pk |
| Vermogen Kw | 165 Kw |
| Koppel | 211 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 2,0 l/100km |
| CO2-emissie | 46 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 360 - 394 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Financiering