Toyota Corolla Touring Sports 1.8 Hybrid Business+
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Toyota |
| Model | Corolla |
| Type | Touring Sports 1.8 Hybrid Business+ |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.345 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | K-262-KL |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand |
222.440 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| APK Datum | 12-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1798 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 122 Pk |
| Vermogen Kw | 90 Kw |
| Koppel | 142 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| CO2-emissie | 85 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 199 - 217 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering