Volkswagen Golf 1.4 TSI GTE Connected Series I PHEV I Aut. I Pano.dak I Carplay I Navi
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Type | 1.4 TSI GTE Connected Series I PHEV I Aut. I Pano.dak I Carplay I Navi |
| Modelreeks | jun 2016 - jan 2017 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.499 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
Voertuig
| Kenteken | ND-482-P |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand |
154.140 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Antraciet |
| APK Datum | 27-10-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1395 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 204 Pk |
| Vermogen Kw | 150 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 1,5 l/100km |
| CO2-emissie | 0 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 182 - 201 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering