Kia Sportage 1.6 T-GDi Hybrid GT-PlusLine | Pano | Camera | H & K | Elek klep | Full option |
Bekijk RDW-VoertuigrapportSpecificaties
Modelinformatie
| Merk | Kia |
| Model | Sportage |
| Type | 1.6 T-GDi Hybrid GT-PlusLine | Pano | Camera | H & K | Elek klep | Full option | |
| Modelreeks | 2022 - 2025 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.549 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.650 kg |
Voertuig
| Kenteken | X-700-TR |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand |
48.927 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Experience green / pearl |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | (WK) |
| APK Datum | 01-02-2028 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 215 Pk |
| Vermogen Kw | 158 Kw |
| Koppel | 265 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,8 l/100km |
| CO2-emissie | 132 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 253 - 276 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering