Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Suzuki |
| Model | Ignis |
| Type | 1.2 Stijl Intro / Airco / Camera |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 810 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | S-406-SR |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 57.892 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Zwart |
| APK Datum | 25-04-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Elektrisch/Benzine |
| Cilinderinhoud | 1242 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 90 Pk |
| Vermogen Kw | 66 Kw |
| Verbruik gecombineerd | 4,3 l/100km |
| CO2-emissie | 97 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | € 70 - 76 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Financiering